Româncă din Austria, trimisă în judecată după ce ar fi amenințat un procuror din Ilfov

FOTO. Arhivă
Scris de Realitatea din Franta Publicat: 4 mai 2026, 13:06
O româncă stabilită în Austria a fost trimisă în judecată de Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București, fiind acuzată de două infracțiuni de ultraj judiciar.
Citește și
- 15:01Europol trage un semnal de alarmă: 400.000 de organizații de crimă organizată activează în UE
- 23:23Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 08:04Cuplu de români, condamnat la închisoare în Elveția: care e motivul
- 14:20Român condamnat în Rusia la 15 ani de închisoare pentru spionaj
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Franta și pe Google News



























